Monthly Archives: Ekim 2011

23
Eki

1. Yılımız Kutlu Olsun Bitanem

1. yılımız kutlu olsun bitanem. Bugün 365 gün doldu birlikte çok çok çok mutluyum… İyi, kötü bir sürü anımız oldu beraber. Bir sürü şey yaptık. Bir sürü insanla tanışıp bir sürü insanla konuştuk. Birbirimizin hayatı olduk. Tamam son birkaç aydır sen denizli’desin ve istanbul’dasın çok çok görüşemedik ama ben bu 1 yılın her saniyesinde seni yanımda hissettim aşkım.

Maddi durumum iflasın eşiğinde bu yüzden 1. yılımız için pek birşey yapamadım. Ben de düşündüm elimden gelen iyi şey ne olabilir diye ve sana bu blogu kurdum =) içini de bizle ilgili birkaç şeyle doldurdum. Umarım beğenirsin ve inşallah seni hayal kırıklığına uğratmamışımdır. Çok güzel hikayeler ve yazılar yazıp, beğendiğin bir sürü resim, karikatür ve videoyu paylaşman dileğiyle…

Seni Deliler Gibi Seviyorum Gülay Dilber

MAHMUT YÜKSEL …

22
Eki

Yasemin Mori – Nolur

22
Eki

Aydilge – Takıntı

yürüyüşlerimizden bize kalan şarkımız =)

22
Eki

Toygar Isıklı – Sen Esittir Ben Demektir

75. Şarkımız =)

22
Eki

Nil Karaibrahimgil – Kamikaze

22
Eki

Jeux D’enfants

16.10.10 ilk dansımız =)))

21
Eki

Dupnisa Magaraları

aac.jpg

Dupnisa, seninle ikinci kampımız… Çok güzel anılar bıraktık oraya… Her taşında akan suyunda anılarımız…

Mağaranın içindeki yarasalar… Ateş başındaki sucuklar, mantar… Buz gibi gece… Serin bir sabah doğayla içiçe…

21
Eki

Gülay

gulay.jpg

Gülay Dilber… Sevgilim… Herşeyim… Seni Deliler Gibi Seviyorum…

21
Eki

Hamak

İlk Şarkımız =))) Dansta yapıcaktık buna hani… Yapalım bir ara bence =)

21
Eki

Hamak

ne kadar enteresan =)ne kadar enteresan =)ne kadar enteresan =)ne kadar enteresan =)ne kadar enteresan =)ne kadar enteresan =)ne kadar enteresan =)ne kadar enteresan =)ne kadar enteresan =)ne kadar enteresan =)ne kadar enteresan =)ne kadar enteresan =)ne kadar enteresan =)
ne kadar enteresan =)ne kadar enteresan =)ne kadar enteresan =)ne kadar enteresan =)ne kadar enteresan =)ne kadar enteresan =)ne kadar enteresan =)ne kadar enteresan =)ne kadar enteresan =)ne kadar enteresan =)ne kadar enteresan =)ne kadar enteresan =)ne kadar enteresan =)ne kadar enteresan =)ne kadar enteresan =)ne kadar enteresan =)ne kadar enteresan =)ne kadar enteresan =)ne kadar enteresan =)ne kadar enteresan =)ne kadar enteresan =)ne kadar enteresan =)ne kadar enteresan =)ne kadar enteresan =)ne kadar enteresan =)ne kadar enteresan =)ne kadar enteresan =)

SÜRPRIZ
Kalbim elinde son 1 yıldır... Bütün şarkılar seni anlatmayı geçti, duyduğum her tını seni yaşatıyor bana. Sahip olduğum en değerli varlıksın. Gökyüzüne baktığımda gördüğüm yıldızla benimlesin. Benim bütün ömrüm seninle geçirdiğim şu 1 yılım. 1. yılımız kutlu olsun bitanem. 1. yaşımız...
Kategoriler
Takvim
Nisan 2018
Pts Sal Çar Per Cum Cts Paz
« Ağu    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  
© Copyright 2010-2018 Gülücük. All rights reserved. Proudly powered by Black Sakura WP.